Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:30
AC125
Sez. Ústí - Třeboň
25 : 33
28.4. 10:30
AC112
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
26 : 17
10.3. 17:00
AC081
Č.Budějovice A - Třeboň
33 : 36
30.11. 19:00
AC059
Třeboň - Sez. Ústí
19 : 19
18.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice A - S.Vršovice
18 : 21
23.9. 17:00
AC001
Bohemians - Chodov B
25 : 16
22.9. 15:30
AC005
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
17 : 26
2.liga mužů SVČ
14.4. 16:00
AD100
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
37 : 25
13.4. 18:00
AD102
Praha 4 - HC Žatec
35 : 26
23.2. 17:00
AD072
Dvůr Králové - HK Lovosice B
34 : 27
11.11. 17:30
AD037
Praha 4 - Jablonec
34 : 25
22.9. 10:30
AD005
Kolín - Ml. Boleslav
26 : 26
1.liga starších dorostenců
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
2.liga starších dorostenců Č
21.4. 11:00
AH106
HC Plzeň - Chrudim
20 : 25
10.3. 13:00
AH081
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
18.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
22.9. 13:00
AH005
ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
14.4. 12:00
AJ100
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 11:00
AK110
S.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 39
10.3. 15:00
AK081
Č.Budějovice - Třeboň
31 : 29
23.2. 15:00
AK072
D.Králové - TJ košutka
31 : 28
8.12. 12:00
AK065
Liberec - Úvaly
29 : 22
2.12. 17:00
AK059
Třeboň - D.Králové
26 : 24
24.11. 17:00
AK054
Liberec - Č.Budějovice
42 : 35
18.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 23
10.11. 15:00
AK041
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
30 : 29
13.10. 12:00
AK021
Liberec - TJ košutka
35 : 29
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS131
Most B - Milevsko
26 : 22
9.3. 16:00
AS094
Turnov - Strakonice
19 : 20
17.2. 13:00
AS075
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
15 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
124
Marcel Schovánek
Sorry HáK
101
Jiří Dejl
Tamburello Praha
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Jiří Dejl
Tamburello Praha
14
Roman Shon
SK Praha 4 C
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pánek
Sparta Praha HC
32
Tomáš Kozelský
HC Všenory
28
Miroslav Říha
HC Čambavamba
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.