Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Jaroslav März
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
11.5. 14:45
A47
Šťáhlavy - Plzenec "B"
19 : 22
28.4. 17:00
A37
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 21
20.4. 15:00
A34
Rokycany - Třemošná
23 : 18
7.10. 18:00
A17
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
28 : 21
23.9. 18:00
A10
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy
20 : 14
15.9. 14:45
A08
Šťáhlavy - Košutka B
16 : 22
mladší dorost
22.5. 16:30
B24
Talent Plzeň "B" - Slavia VŠ Plzeň
34 : 30
24.4. 16:30
B16
Talent Plzeň "B" - TJ košutka
33 : 38
26.9. 16:30
B06
Slavia VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
19 : 28
12.9. 19:15
B02
TJ košutka - Slavia VŠ Plzeň
32 : 10
Přebor Prahy mužů
30.9. 20:30
BA025
S.Vršovice B - L.Vršovice B
26 : 25
Pražský přebor žen
30.9. 18:45
BB013
S.Vršovice B - Radlice
15 : 14
starší žáci
7.5. 18:00
C20
Talent B - Talent A
14 : 25
26.4. 17:00
C15
Košutka - Talent B
14 : 19
15.9. 16:30
C01
Šťáhlavy - Košutka
27 : 9
starší žákyně
26.5. 16:00
D30
Šťáhlavy - DHC Plzeň B
10 : 15
18.4. 17:45
D28
DHC Plzeň A - HC Plzeň
23 : 10
18.4. 16:30
D17
DHC Plzeň B - DHC-SVŠ Plzeň
8 : 25
27.9. 17:00
D08
HC Plzeň - Šťáhlavy
15 : 5
15.9. 13:30
D01
Šťáhlavy - DHC Plzeň A
2 : 31
mladší žáci
28.9. 18:00
E10
Talent B - Šťáhlavy
17 : 10
15.9. 11:00
E08
Šťáhlavy - Talent A
5 : 28
12.9. 16:30
E04
Košutka - HC Plzeň
7 : 10
mladší žákyně
28.4. 15:30
F73
Tachov - DHC Plzeň B
15 : 12
28.4. 10:50
F66
DHC Plzeň B - HC Plzeň
7 : 10
28.4. 08:10
F62
Tachov - HC Plzeň
13 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.