Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Miroslav Jeřábek
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
17.6. 20:45
BA086
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
12.6. 18:30
BA087
Všenory - Sparta
23 : 18
10.6. 18:30
BA085
Praha 4 "C" - Všenory
11 : 11
27.5. 20:45
BA079
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 20
20.5. 20:45
BA074
Praha 4 "C" - Sorry HáK
21 : 24
16.5. 18:45
BA070
L.Vršovice B - S.Vršovice B
21 : 21
13.5. 20:45
BA068
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
28 : 19
9.5. 18:45
BA062
L.Vršovice B - Sparta
19 : 21
22.4. 20:45
BA052
Praha 4 "C" - S.Vršovice B
31 : 24
18.4. 19:00
BA048
L.Vršovice B - Slavia B
15 : 29
28.10. 15:00
BA044
L.Vršovice B - Sorry HáK
31 : 28
25.10. 20:30
BA026
Tamburello - L.Vršovice B
27 : 23
14.10. 20:30
BA034
S.Vršovice B - Praha 4 "B"
21 : 36
30.9. 20:30
BA025
S.Vršovice B - L.Vršovice B
26 : 25
16.9. 19:30
BA009
Čambavamba - Slavia B
20 : 23
12.9. 18:30
BA013
Všenory - Čambavamba
16 : 19
5.9. 18:30
BA004
Všenory - S.Vršovice B
23 : 31
Pražský přebor žen
19.5. 20:00
BB048
S.Vršovice B - Praha 4
22 : 13
2.5. 18:15
BB040
Astra C - S.Vršovice B
16 : 19
25.4. 18:15
BB036
Astra B - Střešovice
17 : 17
16.4. 18:30
BB029
Astra B - Radlice
28 : 19
11.4. 18:15
BB042
Praha 4 - Astra C
17 : 27
14.10. 18:45
BB022
S.Vršovice B - Astra B
15 : 18
30.9. 18:45
BB013
S.Vršovice B - Radlice
15 : 14
18.9. 18:30
BB010
Astra B - Háje
18 : 19
9.9. 17:00
BB003
S.Vršovice B - Háje
19 : 27
Společná regionální liga
28.10. 13:00
CR022
L.Vršovice - Ml. Boleslav B
16 : 19
Jč KP mladší žactvo
3.11. 10:00
HB020
Příbram - Č.Budějovice
3 : 35
22.9. 10:00
HB007
Příbram - Třeboň
2 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.