Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC126
Košutka - Ledeč n.S.
33 : 23
21.4. 17:00
AC107
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
24.3. 17:00
AC093
Bohemians - Ledeč n.S.
18 : 21
16.3. 18:00
AC089
Třeboň - Bohemians
29 : 28
8.12. 16:30
AC064
S.Vršovice - Starý Plzenec
30 : 31
1.12. 15:30
AC060
Ledeč n.S. - Košutka
23 : 24
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
23.9. 17:00
AC006
Košutka - Sez. Ústí
26 : 21
2.liga mužů SVČ
18.5. 17:00
AD127
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
5.5. 17:00
AD116
Praha 4 - HK Lovosice B
42 : 24
13.4. 17:00
AD097
TJ Sokol Bělá - Jablonec
18 : 25
9.3. 17:00
AD082
Libčice n. Vlt. - Kolín
21 : 16
1.12. 13:00
AD060
Kolín - HK Lovosice B
29 : 33
13.10. 17:00
AD020
TJ Sokol Bělá - Dvůr Králové
21 : 18
7.10. 19:00
AD015
Praha 4 - Slavia
33 : 26
29.9. 17:00
AD010
Libčice n. Vlt. - Praha 4
24 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK127
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
16.3. 16:00
AK089
Třeboň - Chrudim
26 : 35
8.12. 14:30
AK064
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
24.11. 17:00
AK054
Liberec - Č.Budějovice
42 : 35
27.10. 14:00
AK032
Liberec - Ml. Boleslav
37 : 30
23.9. 15:00
AK006
TJ košutka - D.Králové
27 : 25
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN009
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
20 : 14
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:50
AO088
S.Vršovice - N. Veselí A
16 : 22
9.2. 14:00
AO087
Dukla 6 - Strakonice A
29 : 9
9.2. 12:20
AO085
Strakonice A - N. Veselí A
17 : 17
9.2. 10:40
AO083
N. Veselí A - Dukla 4
21 : 17
9.2. 09:00
AO081
Dukla 4 - Dukla 6
9 : 26
2.liga žen Č
21.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Strakonice
29 : 13
20.4. 16:00
AS120
Turnov - Milevsko
20 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.