Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
7.4. 15:00
AS105
Most B - Strakonice
22 : 22
18.11. 17:00
AS060
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
19 : 26
21.10. 15:00
AS026
Č.Budějovice - Most B
31 : 21
2.liga starších dorostenek Č
21.10. 17:00
AV014
Č.Budějovice - Házená J.Hradec
23 : 25
Žákovská liga starších žaček
5.5. 14:05
AZ180
Háje - Zlín "A"
12 : 16
5.5. 13:10
AZ179
Zora Olomouc - HC Plzeň
15 : 8
5.5. 11:40
AZ178
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 11
5.5. 10:45
AZ177
HC Plzeň - Háje
8 : 18
4.5. 09:15
AZ176
HC Plzeň - Zlín "A"
12 : 19
Přebor Prahy mužů
6.6. 20:15
BA088
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
6.6. 18:00
BA082
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
23 : 22
16.5. 18:45
BA070
L.Vršovice B - S.Vršovice B
21 : 21
Pražský přebor žen
9.6. 18:00
BB055
S.Vršovice B - Střešovice
18 : 18
21.5. 18:30
BB050
Astra B - S.Vršovice B
21 : 26
25.4. 18:15
BB036
Astra B - Střešovice
17 : 17
19.4. 19:45
BB030
Střešovice - Praha 4
21 : 13
11.4. 18:15
BB042
Praha 4 - Astra C
17 : 27
14.10. 14:00
BB024
Mělník - Háje
12 : 29
5.10. 19:45
BB018
Střešovice - Mělník
25 : 16
Přebor Prahy starších žáků
16.9. 15:35
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
0 : 22
16.9. 15:00
BC013
Chodov - Dukla 4
8 : 15
16.9. 14:25
BC012
Dukla 6 - S.Vršovice
22 : 6
16.9. 13:15
BC010
Chodov - L.Vršovice
15 : 4
16.9. 12:05
BC008
S.Vršovice - Chodov
21 : 12
16.9. 11:30
BC007
Dukla 4 - L.Vršovice
21 : 4
16.9. 10:20
BC005
Dukla 6 - Dukla 4
11 : 5
16.9. 09:45
BC004
L.Vršovice - S.Vršovice
3 : 19
16.9. 09:10
BC003
Dukla 6 - Chodov
16 : 7
16.9. 08:00
BC001
Dukla 4 - S.Vršovice
20 : 9
Přebor Prahy mladších žáků
22.9. 16:55
BD030
Chodov - S.Vršovice
15 : 9
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.