Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC126
Košutka - Ledeč n.S.
33 : 23
21.4. 17:00
AC107
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
24.3. 17:00
AC093
Bohemians - Ledeč n.S.
18 : 21
16.3. 18:00
AC089
Třeboň - Bohemians
29 : 28
8.12. 16:30
AC064
S.Vršovice - Starý Plzenec
30 : 31
1.12. 15:30
AC060
Ledeč n.S. - Košutka
23 : 24
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
23.9. 17:00
AC006
Košutka - Sez. Ústí
26 : 21
2.liga mužů SVČ
18.5. 17:00
AD127
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
5.5. 17:00
AD116
Praha 4 - HK Lovosice B
42 : 24
13.4. 17:00
AD097
TJ Sokol Bělá - Jablonec
18 : 25
9.3. 17:00
AD082
Libčice n. Vlt. - Kolín
21 : 16
1.12. 13:00
AD060
Kolín - HK Lovosice B
29 : 33
13.10. 17:00
AD020
TJ Sokol Bělá - Dvůr Králové
21 : 18
7.10. 19:00
AD015
Praha 4 - Slavia
33 : 26
29.9. 17:00
AD010
Libčice n. Vlt. - Praha 4
24 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK127
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
16.3. 16:00
AK089
Třeboň - Chrudim
26 : 35
8.12. 14:30
AK064
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
24.11. 17:00
AK054
Liberec - Č.Budějovice
42 : 35
27.10. 14:00
AK032
Liberec - Ml. Boleslav
37 : 30
23.9. 15:00
AK006
TJ košutka - D.Králové
27 : 25
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN009
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
20 : 14
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:50
AO088
S.Vršovice - N. Veselí A
16 : 22
9.2. 14:00
AO087
Dukla 6 - Strakonice A
29 : 9
9.2. 12:20
AO085
Strakonice A - N. Veselí A
17 : 17
9.2. 10:40
AO083
N. Veselí A - Dukla 4
21 : 17
9.2. 09:00
AO081
Dukla 4 - Dukla 6
9 : 26
2.liga žen Č
21.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Strakonice
29 : 13
20.4. 16:00
AS120
Turnov - Milevsko
20 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.