Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 11:00
AE110
Maloměřice - Telnice
18 : 16
14.4. 15:00
AE098
Bohunice - H.Brod
35 : 20
23.3. 17:00
AE091
Ivančice - Kostelec n.H.
33 : 17
17.3. 15:00
AE088
SK Kuřim - Telnice
34 : 26
3.3. 16:00
AE074
Sokolnice - Bohunice
23 : 33
23.2. 11:00
AE070
Maloměřice - V. Meziříčí
31 : 18
1.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Brno B
38 : 27
17.11. 17:00
AE043
Ivančice - H.Brod
39 : 27
28.10. 17:00
AE033
Telnice - Brno B
28 : 27
14.10. 10:30
AE023
Hustopeče - V. Meziříčí
32 : 18
7.10. 16:00
AE017
Sokolnice - Maloměřice
28 : 27
22.9. 17:00
AE005
SK Kuřim - Bohunice
27 : 26
2.liga starších dorostenců M
27.4. 13:00
AI110
Maloměřice - Sokol Telnice
36 : 28
6.4. 11:00
AI070
Maloměřice - Hranice
14 : 18
23.3. 13:00
AI091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 28
16.3. 17:00
AI088
SK Kuřim - Sokol Telnice
31 : 26
17.11. 15:00
AI043
HK Ivančice - Olomouc
36 : 19
22.9. 15:00
AI005
SK Kuřim - V. Bystřice
32 : 23
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 15:00
AL091
HK Ivančice - Rožnov p.R.
32 : 36
16.3. 15:00
AL085
Sokol Dolní Cerekev - HK Ivančice
32 : 35
9.3. 15:00
AL084
Sokol Dolní Cerekev - Zlín
21 : 29
8.12. 15:00
AL063
Sokol Dolní Cerekev - Velké Meziříčí
20 : 26
1.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - Zlín
31 : 26
24.11. 15:00
AL052
Sokol Dolní Cerekev - Prostějov
28 : 25
10.11. 15:00
AL041
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Telnice
32 : 28
28.10. 15:00
AL033
Sokol Telnice - Zlín
22 : 30
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO186
N. Veselí A - Karviná A
19 : 27
4.5. 14:20
AO185
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
4.5. 10:00
AO182
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
4.5. 09:00
AO181
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
124
Marcel Schovánek
Sorry HáK
101
Jiří Dejl
Tamburello Praha
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Jiří Dejl
Tamburello Praha
14
Roman Shon
SK Praha 4 C
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pánek
Sparta Praha HC
32
Tomáš Kozelský
HC Všenory
28
Miroslav Říha
HC Čambavamba
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.