Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 17:00
AC119
Bohemians - S.Vršovice
20 : 25
14.4. 17:00
AC097
S.Vršovice - Chodov B
23 : 20
14.10. 17:00
AC023
Bohemians - Třeboň
23 : 30
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD132
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 29
20.4. 18:15
AD103
Jablonec - Praha 4
27 : 31
23.3. 17:00
AD095
Libčice n. Vlt. - Dvůr Králové
20 : 27
3.3. 16:00
AD074
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
28 : 30
24.11. 17:00
AD053
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 20
11.11. 14:00
AD041
Ml. Boleslav - Slavia
27 : 28
2.liga starších dorostenců Č
24.2. 14:45
AH070
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
24 : 18
9.12. 17:30
AH064
Sokol Kobylisy - Loko Louny
27 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
20.4. 16:30
AK103
Jablonec - Třeboň
36 : 22
16.3. 14:00
AK085
Ml. Boleslav - Jablonec
22 : 19
10.11. 15:00
AK041
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
1.6. 15:45
AO194
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
1.6. 12:45
AO191
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
1.6. 09:30
AO188
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
20.1. 13:20
AO009
Ivančice - TJ Sokol Bělá
18 : 9
20.1. 12:40
AO008
HK B Most - Strakonice A
23 : 10
20.1. 10:40
AO005
Ostrava - Strakonice A
19 : 17
20.1. 08:40
AO002
HK B Most - Ostrava
11 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
20.10. 10:30
AX030
Háje - TJ Slavoj Tachov
23 : 16
30.9. 11:00
AX014
Kobylisy - Slavia
21 : 19
29.9. 09:00
AX018
S.Vršovice - Háje
17 : 27
Pražský přebor žen
16.9. 14:00
BB006
Mělník - S.Vršovice B
19 : 18
13.9. 18:15
BB005
Astra C - Radlice
22 : 14
6.9. 18:15
BB004
Astra C - Mělník
24 : 10
Společná regionální liga
14.4. 19:00
CR027
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav B
24 : 24
14.10. 15:00
CR016
L.Vršovice - Wendy Mělník
21 : 26
23.9. 14:00
CR007
Ml. Boleslav B - L.Vršovice
30 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - S.Vršovice B
26 : 20
video
online
Praha 4 "B" - Čambavamba
21 : 19
video
online
Všenory - Sparta
23 : 18
video
online
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 23
video
online
Tamburello - Praha 4 "C"
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
18
15
0
3
468 : 357
30
2
Slavia B
18
13
1
4
427 : 356
27
3
Čambavamba
17
12
0
5
432 : 359
24
4
Sparta
18
10
1
7
378 : 374
21
5
Tamburello
17
8
1
8
365 : 346
17
6
S.Vršovice B
18
7
1
10
400 : 423
15
7
Všenory
18
6
3
9
409 : 412
15
8
Sorry HáK
18
5
1
12
399 : 478
11
9
Praha 4 "C"
18
5
1
12
359 : 417
11
10
L.Vršovice B
18
3
1
14
354 : 469
7
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
124
Marcel Schovánek
Sorry HáK
101
Jiří Dejl
Tamburello Praha
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Jiří Dejl
Tamburello Praha
14
Roman Shon
SK Praha 4 C
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pánek
Sparta Praha HC
32
Tomáš Kozelský
HC Všenory
28
Miroslav Říha
HC Čambavamba
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.