Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Mikulenka
Dukla Praha 6
21
Michal Beneš
Dukla Praha 6
21
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
20
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
20
Vojtěch Štrobl
Lokomotiva Vršovice A
18
Vojtěch Men
Sparta Kutná Hora
18
Jan Lexa
TJ AŠ Mladá Boleslav
18
Adam Zeman
Dukla Praha 4
17
Lukáš Padevět
1.HC Pardubice
17
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
17
Štěpán Brabec
Dukla Praha 6
17
Jakub Janíček
Wendy Mělník
16
Jan Daniel
1.HC Pardubice
16
Martin Maleček
TJ JM Chodov
15
Jakub Letáček
1.HC Pardubice
15
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá A
14
Jan Jonas Magendans
Dukla Praha 6
14
Štěpán Najman
TJ Sokol Úvaly A
13
Rick Mommers
Sparta Kutná Hora
12
Vendelín Jirásek
Sokol Vršovice
12
Vít Horáček
Wendy Mělník
12
Ester Duchková
Wendy Mělník
12
Jan Svítek
Dukla Praha 4
11
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
11
Adam Pišťanský
TJ Sokol Bělá A
11
Jaroslav Vacek
1.HC Pardubice
10
Kateřina Tichá
Wendy Mělník
10
Jakub Schwan
Sokol Úvaly B
10
Josef Žáček
Lokomotiva Vršovice A
9
Adam Vološin
Dukla Praha 6
9
Václav Vodička
TJ JM Chodov
9
Adam Palouda
Lokomotiva Vršovice A
9
Jiří Klimeš
TJ Sokol Bělá B
9
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá B
9
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
8
Adam Jánský
Dukla Praha 6
8
Martin Bulant
Lokomotiva Vršovice A
8
Pavel Angjelov
Sokol Vršovice
8
Filip Zich
Jiskra Zruč n. S.
7
Zpět
Další
Předchozí kola
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
3 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá B - Dukla 4
7 : 19
video
online
Dukla 4 - Sokol Úvaly B
15 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Mělník
6 : 7
video
online
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá B
6 : 4
video
online
Mělník - Dukla 4
8 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
3
3
0
0
47 : 23
6
2
Mělník
3
2
0
1
29 : 22
4
3
Sokol Úvaly B
3
1
0
2
20 : 26
2
4
TJ Sokol Bělá B
3
0
0
3
14 : 39
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.