Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly A
1
Ester Duchková
Wendy Mělník
1
Ondřej Fišera
TJ AŠ Mladá Boleslav
1
Vít Horáček
Wendy Mělník
1
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
1
Ondřej Janda
Dukla Praha 6
1
Kryštof Kaněra
1.HC Pardubice
1
Jiří Klimeš
TJ Sokol Bělá B
1
Kryštof Kučera
TJ Sokol Bělá B
1
Jan Jonas Magendans
Dukla Praha 6
1
Rick Mommers
Sparta Kutná Hora
1
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
1
Lukáš Padevět
1.HC Pardubice
1
Martin Posejpal
Sokol Vršovice
1
Daniel Randula
1.HC Pardubice
1
Tomáš Svoboda
1.HC Pardubice
1
Kamila Šulcová
TJ Sokol Bělá A
1
David Turner
Dukla Praha 4
1
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
1
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
1
Pavel Zeman
Lokomotiva Vršovice A
1
Filip Zich
Jiskra Zruč n. S.
1
Josef Žáček
Lokomotiva Vršovice A
1
Jan Daniel
1.HC Pardubice
2
Adam Pišťanský
TJ Sokol Bělá A
2
Vojtěch Štrobl
Lokomotiva Vršovice A
2
Tomáš Toman
Jiskra Zruč n. S.
2
Václav Vodička
TJ JM Chodov
2
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
3
Jakub Jašek
TJ JM Chodov
3
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora
3
Jonáš Kučera
TJ Sokol Bělá B
3
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
3
Jaroslav Vacek
1.HC Pardubice
3
Vojtěch Vlček
Lokomotiva Vršovice A
3
Pavel Angjelov
Sokol Vršovice
4
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
4
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
4
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
5
Jan Hrstka
Wendy Mělník
5
Další
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.