Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Pavel Angjelov
Sokol Vršovice
4
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
4
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
5
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly A
1
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
3
Jan Daniel
1.HC Pardubice
2
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
8
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Ester Duchková
Wendy Mělník
1
Ondřej Fišera
TJ AŠ Mladá Boleslav
1
Vít Horáček
Wendy Mělník
1
Jan Hrstka
Wendy Mělník
5
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
1
Ondřej Janda
Dukla Praha 6
1
Jakub Jašek
TJ JM Chodov
3
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora
3
Kryštof Kaněra
1.HC Pardubice
1
Jiří Klimeš
TJ Sokol Bělá B
1
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
10
Jonáš Kučera
TJ Sokol Bělá B
3
Kryštof Kučera
TJ Sokol Bělá B
1
Jan Jonas Magendans
Dukla Praha 6
1
Rick Mommers
Sparta Kutná Hora
1
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
4
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
1
Lukáš Padevět
1.HC Pardubice
1
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
5
Adam Pišťanský
TJ Sokol Bělá A
2
František Podborský
Sokol Vršovice
9
Martin Posejpal
Sokol Vršovice
1
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Daniel Randula
1.HC Pardubice
1
Jakub Schwan
Sokol Úvaly B
5
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
6
Tomáš Svoboda
1.HC Pardubice
1
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
9
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
3
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Další
Předchozí kola
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov - výsledky
video
online
Chodov - Dukla 6
10 : 18
video
online
Kutná Hora - L.Vršovice A
16 : 14
video
online
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá A
16 : 8
video
online
L.Vršovice A - Chodov
11 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá A - Kutná Hora
12 : 16
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
21 : 4
video
online
Chodov - Kutná Hora
16 : 22
video
online
L.Vršovice A - TJ Sokol Bělá A
8 : 23
video
online
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá A - Chodov
19 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
77 : 36
8
2
Kutná Hora
4
3
0
1
68 : 64
6
3
TJ Sokol Bělá A
4
2
0
2
62 : 54
4
4
Chodov
4
1
0
3
54 : 70
2
5
L.Vršovice A
4
0
0
4
37 : 74
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.