Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Anděl
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Andrš
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Angjelov
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Bačo
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Coufal
TJ Sokol Bělá B
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Coufal
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Martin Dlouhý
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Doškář
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Ester Duchková
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Václav Heřt
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Janíček
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Jašek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Jelínek
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Vendelín Jirásek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Karel Kakos
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Kryštof Kaněra
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Kopecký
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Letáček
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Mácha
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Malý
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Libor Pacner
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Randula
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Schwan
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Skrbek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Svoboda
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Svoboda
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Šimko
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Štrobl
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Švihlík
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov - výsledky
video
online
Chodov - Dukla 6
10 : 18
video
online
Kutná Hora - L.Vršovice A
16 : 14
video
online
Dukla 6 - TJ Sokol Bělá A
16 : 8
video
online
L.Vršovice A - Chodov
11 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá A - Kutná Hora
12 : 16
video
online
Dukla 6 - L.Vršovice A
21 : 4
video
online
Chodov - Kutná Hora
16 : 22
video
online
L.Vršovice A - TJ Sokol Bělá A
8 : 23
video
online
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá A - Chodov
19 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
77 : 36
8
2
Kutná Hora
4
3
0
1
68 : 64
6
3
TJ Sokol Bělá A
4
2
0
2
62 : 54
4
4
Chodov
4
1
0
3
54 : 70
2
5
L.Vršovice A
4
0
0
4
37 : 74
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.