Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Vít Horáček
Wendy Mělník
12
Vendelín Jirásek
Sokol Vršovice
12
Rick Mommers
Sparta Kutná Hora
12
Štěpán Najman
TJ Sokol Úvaly A
13
Jan Jonas Magendans
Dukla Praha 6
14
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá A
14
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
14
Jakub Letáček
1.HC Pardubice
15
Martin Maleček
TJ JM Chodov
15
Jan Daniel
1.HC Pardubice
16
Jakub Janíček
Wendy Mělník
16
Štěpán Brabec
Dukla Praha 6
17
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
17
Lukáš Padevět
1.HC Pardubice
17
Adam Zeman
Dukla Praha 4
17
Jan Lexa
TJ AŠ Mladá Boleslav
18
Vojtěch Men
Sparta Kutná Hora
18
Vojtěch Štrobl
Lokomotiva Vršovice A
18
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
20
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
20
Michal Beneš
Dukla Praha 6
21
Tomáš Mikulenka
Dukla Praha 6
21
Jakub Coufal
TJ Sokol Bělá B
22
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora
22
Mikuláš Brisuda
TJ Sokol Bělá A
23
Filip Slavíček
Dukla Praha 4
23
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
24
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
26
Jan Cenigr
Sokol Úvaly B
27
Karel Chýle
Sokol Úvaly B
27
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
27
Tomáš Horák
Sparta Kutná Hora
28
Jan Hrstka
Wendy Mělník
28
Jonáš Kučera
TJ Sokol Bělá B
29
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice
29
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
29
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly A
31
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
31
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
32
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zpět
Další
Předchozí kola
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
3 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá B - Dukla 4
7 : 19
video
online
Dukla 4 - Sokol Úvaly B
15 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Mělník
6 : 7
video
online
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá B
6 : 4
video
online
Mělník - Dukla 4
8 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
3
3
0
0
47 : 23
6
2
Mělník
3
2
0
1
29 : 22
4
3
Sokol Úvaly B
3
1
0
2
20 : 26
2
4
TJ Sokol Bělá B
3
0
0
3
14 : 39
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.