Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Tomáš Hlavatý
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP193
Slavia - Poruba
39 : 34
5.5. 17:00
AP191
Veselí n.M. - Slavia
28 : 28
1.5. 17:30
AP189
Slavia - Most
27 : 23
27.4. 16:00
AP187
Poruba - Slavia
32 : 32
24.4. 18:00
AP183
Most - Slavia
29 : 29
21.4. 16:30
AP185
Slavia - Veselí n.M.
25 : 24
6.4. 18:00
AP180
Slavia - Partizánske
32 : 27
30.3. 17:30
AP172
Michalovce - Slavia
34 : 27
15.3. 17:00
AP165
Slavia - Olomouc
34 : 23
9.3. 17:00
AP159
Veselí n.M. - Slavia
21 : 19
3.3. 17:00
AP150
Slavia - Písek
33 : 21
27.2. 17:00
AP146
Zlín - Slavia
23 : 38
24.2. 17:00
AP135
Slavia - Nitra
48 : 22
16.2. 18:00
AP133
J.Hradec - Slavia
16 : 36
10.2. 15:00
AP125
Partizánske - Veselí n.M.
20 : 19
30.1. 18:00
AP115
Písek - Partizánske
31 : 31
26.1. 18:00
AP110
Partizánske - Zlín
25 : 23
23.1. 18:30
AP102
Nitra - Partizánske
24 : 30
16.1. 18:00
AP095
Partizánske - J.Hradec
37 : 22
12.1. 18:00
AP089
Partizánske - Slavia
24 : 20
5.1. 18:00
AP080
Šaľa - Partizánske
34 : 20
16.11. 18:30
AP076
Partizánske - Poruba
23 : 30
10.11. 18:00
AP065
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
22 : 23
3.11. 15:30
AP063
Partizánske - Most
27 : 28
27.10. 17:30
AP049
Michalovce - Partizánske
36 : 23
20.10. 18:30
AP037
Partizánske - Olomouc
31 : 25
10.10. 18:00
AP034
Veselí n.M. - Partizánske
29 : 23
28.9. 18:00
AP024
Partizánske - Písek
31 : 25
23.9. 17:00
AP019
Zlín - Partizánske
27 : 32
8.9. 17:00
AP011
Partizánske - Nitra
30 : 23
Další
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.