Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Pavel Tkadleček
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.2.2015
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
4.5. 14:20
AO185
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
4.5. 11:40
AO183
V. Bystřice - N. Veselí A
15 : 23
4.5. 10:00
AO182
V. Bystřice - Karviná A
19 : 25
13.4. 16:00
AO174
V. Bystřice - Talent A
26 : 27
13.4. 14:20
AO172
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
13.4. 11:50
AO169
Ostrava - V. Bystřice
19 : 12
13.4. 10:10
AO167
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
24.3. 17:20
AO139
Zubří - V. Bystřice
20 : 18
24.3. 16:00
AO137
V. Bystřice - Strakonice A
21 : 11
24.3. 14:00
AO134
V. Bystřice - Liberec
24 : 14
24.3. 11:20
AO130
HK B Most - V. Bystřice
18 : 12
24.3. 08:00
AO125
Dukla 6 - V. Bystřice
10 : 9
2.3. 15:20
AO124
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
2.3. 12:40
AO122
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
2.3. 10:00
AO120
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
10.2. 14:25
AO078
V. Bystřice - AŠ Ml. Boleslav
32 : 26
10.2. 12:35
AO076
Ivančice - V. Bystřice
17 : 26
10.2. 10:45
AO074
Liberec - V. Bystřice
18 : 18
10.2. 08:55
AO072
V. Bystřice - Zubří
12 : 23
20.1. 14:40
AO041
N. Veselí A - V. Bystřice
18 : 12
20.1. 13:20
AO039
V. Bystřice - S.Vršovice
18 : 8
20.1. 11:20
AO036
V. Bystřice - Kutná Hora
28 : 9
20.1. 09:20
AO033
Rožnov p.R. - V. Bystřice
11 : 17
LOLK starší žáci - skupina I.
16.6. 10:00
OF030
V. Bystřice - Litovel
29 : 19
1.6. 11:00
OF026
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
19 : 34
26.5. 09:00
OF023
Sokol HC Přerov - V. Bystřice
22 : 34
19.5. 15:30
OF021
STM Olomouc - V. Bystřice
30 : 39
11.5. 12:30
OF016
Uničov - V. Bystřice
9 : 31
9.5. 18:00
OF006
V. Bystřice - STM Olomouc
37 : 21
8.5. 10:00
OF015
Litovel - V. Bystřice
19 : 22
Další
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.