Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Martin Hradil
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.8.2015
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
2.6. 11:30
AO199
HK B Most - Ostrava
13 : 20
2.6. 09:30
AO197
Karviná A - Ostrava
18 : 19
1.6. 16:45
AO195
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
1.6. 13:45
AO192
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
1.6. 09:30
AO188
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
4.5. 14:20
AO185
Ostrava - V. Bystřice
21 : 16
4.5. 12:40
AO184
Karviná A - Ostrava
17 : 20
4.5. 09:00
AO181
N. Veselí A - Ostrava
17 : 12
13.4. 15:10
AO173
Ostrava - F.-Místek A
13 : 13
13.4. 13:30
AO171
Talent A - Ostrava
11 : 22
13.4. 11:50
AO169
Ostrava - V. Bystřice
19 : 12
13.4. 09:20
AO166
Zubří - Ostrava
17 : 12
24.3. 16:00
AO152
F.-Místek A - Ostrava
9 : 13
24.3. 14:40
AO150
Ostrava - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
24.3. 12:00
AO146
Ostrava - Talent A
12 : 16
24.3. 10:40
AO144
Ostrava - N. Veselí A
7 : 6
24.3. 08:40
AO141
Karviná A - Ostrava
13 : 13
2.3. 14:20
AO123
S.Vršovice - Ostrava
8 : 26
2.3. 11:40
AO121
Ostrava - Karviná A
14 : 22
2.3. 10:00
AO120
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
9.2. 14:40
AO069
Ostrava - Rožnov p.R.
11 : 16
9.2. 13:00
AO067
Talent A - Ostrava
10 : 13
9.2. 11:20
AO065
Ostrava - KP Brno
25 : 11
9.2. 08:50
AO062
TJ Sokol Bělá - Ostrava
11 : 21
20.1. 16:00
AO013
D.Králové - Ostrava
7 : 18
20.1. 14:40
AO011
Ostrava - Ivančice
21 : 14
20.1. 12:00
AO007
Ostrava - TJ Sokol Bělá
18 : 11
20.1. 10:40
AO005
Ostrava - Strakonice A
19 : 17
20.1. 08:40
AO002
HK B Most - Ostrava
11 : 15
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
8.6. 10:00
NC060
Klimkovice - Ostrava
7 : 23
Další
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.