Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Michal Picha
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.1.2016
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
18.5. 10:30
AD128
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
11.5. 17:00
AD125
Dvůr Králové - Praha 4
30 : 17
5.5. 17:00
AD117
HC Žatec - Dvůr Králové
20 : 22
27.4. 18:00
AD112
Dvůr Králové - Kutná Hora
33 : 19
21.4. 17:00
AD106
1.HC Pardubice - Dvůr Králové
17 : 30
13.4. 17:00
AD099
Dvůr Králové - Slavia
28 : 17
30.3. 14:00
AD084
Ml. Boleslav - Dvůr Králové
18 : 18
23.3. 17:00
AD095
Libčice n. Vlt. - Dvůr Králové
20 : 27
16.3. 17:00
AD086
Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
41 : 18
2.3. 17:00
AD073
Dvůr Králové - Jablonec
27 : 18
23.2. 17:00
AD072
Dvůr Králové - HK Lovosice B
34 : 27
14.12. 18:00
AD006
HK Lovosice B - Dvůr Králové
35 : 33
8.12. 17:00
AD062
Dvůr Králové - Kolín
26 : 23
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
25.11. 17:00
AD051
Dvůr Králové - HC Žatec
29 : 26
18.11. 17:30
AD046
Kutná Hora - Dvůr Králové
20 : 33
28.10. 17:00
AD033
Slavia - Dvůr Králové
25 : 26
20.10. 17:00
AD029
Dvůr Králové - Libčice n. Vlt.
17 : 20
13.10. 17:00
AD020
TJ Sokol Bělá - Dvůr Králové
21 : 18
6.10. 17:00
AD018
Dvůr Králové - Ml. Boleslav
23 : 13
29.9. 17:00
AD007
Jablonec - Dvůr Králové
24 : 25
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN032
Dvůr Králové - Náchod
20 : 21
Předchozí kola
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
10 : 8
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá B
12 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
19 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
13 : 3
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
10 : 11
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 4
26 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
3
3
0
0
49 : 14
6
2
Sokol Úvaly B
3
2
0
1
33 : 30
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
37 : 33
2
4
Dukla 4
3
0
0
3
22 : 64
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.