Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Václav Škarda
Mateřský klub
HK Chomutov
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2014
Koučovaná utkání
Liga Ústeckého kraje - starší žáci
18.5. 15:45
SH-125/10
HK Lovosice - HK Chomutov
23 : 12
18.5. 13:30
SH-125/07
HK Chomutov - Tygři UL
16 : 16
18.5. 11:15
SH-125/04
HK Chomutov - Loko Louny
14 : 12
18.5. 09:00
SH-125/01
HK B Most - HK Chomutov
18 : 4
11.5. 15:00
SH-124/10
HK Chomutov - Tygři UL
23 : 12
11.5. 13:40
SH-124/08
HK Chomutov - HK B Most
11 : 17
11.5. 11:40
SH-124/05
Loko Louny - HK Chomutov
19 : 16
11.5. 10:20
SH-124/03
HK Lovosice - HK Chomutov
21 : 13
27.4. 14:45
SH-123/10
HK Chomutov - HK Lovosice
14 : 21
27.4. 13:15
SH-123/08
HK B Most - HK Chomutov
27 : 4
27.4. 11:00
SH-123/05
Loko Louny - HK Chomutov
24 : 9
27.4. 09:30
SH-123/03
HK Chomutov - Tygři UL
21 : 27
21.4. 15:00
SH-122/09
Tygři UL - HK Chomutov
20 : 25
21.4. 12:45
SH-122/06
HK B Most - HK Chomutov
22 : 11
21.4. 11:15
SH-122/04
Loko Louny - HK Chomutov
19 : 12
21.4. 09:45
SH-122/02
HK Chomutov - HK Lovosice
10 : 18
6.4. 15:00
SH-121/09
HK Lovosice - HK Chomutov
23 : 18
6.4. 12:45
SH-121/06
HK Chomutov - Loko Louny
20 : 24
6.4. 10:30
SH-121/03
HK Chomutov - Tygři UL
14 : 15
6.4. 09:00
SH-121/01
HK B Most - HK Chomutov
12 : 7
25.11. 15:45
SH-103/10
HK Chomutov - HK Lovosice
14 : 17
25.11. 14:15
SH-103/08
HK Chomutov - HC Žatec
20 : 10
25.11. 12:00
SH-103/05
Loko Louny - HK Chomutov
27 : 12
25.11. 10:30
SH-103/03
Tygři UL - HK Chomutov
13 : 23
3.11. 15:00
SH-104/09
HK Chomutov - HC Žatec
25 : 15
3.11. 13:30
SH-104/07
Loko Louny - HK Chomutov
23 : 12
3.11. 12:00
SH-104/05
HK Chomutov - Tygři UL
27 : 8
3.11. 09:45
SH-104/02
HK B Most - HK Chomutov
16 : 7
20.10. 15:45
SH-106/10
HK Lovosice - HK Chomutov
22 : 13
20.10. 13:30
SH-106/07
HK Chomutov - Loko Louny
16 : 21
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.