Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Rozpis soutěže
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad sobota 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem
Krajské školní ligy
Petr Havel
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1952
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.8.2016
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 13:00
AC128
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
12.5. 10:30
AC125
Sez. Ústí - Třeboň
25 : 33
5.5. 15:30
AC117
Starý Plzenec - Sez. Ústí
23 : 22
28.4. 10:30
AC112
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
26 : 17
21.4. 17:00
AC106
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
14.4. 10:30
AC099
Sez. Ústí - Č.Budějovice A
26 : 23
12.4. 20:00
AC072
Sez. Ústí - Košutka
24 : 27
23.3. 10:00
AC095
Dukla B - Sez. Ústí
35 : 18
15.3. 19:30
AC086
Sez. Ústí - S.Vršovice
22 : 18
10.3. 09:30
AC084
Talent Plzeň "B" - Sez. Ústí
20 : 27
3.3. 10:30
AC073
Sez. Ústí - Chodov B
21 : 22
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
30.11. 19:00
AC059
Třeboň - Sez. Ústí
19 : 19
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
18.11. 17:00
AC046
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
23 : 28
11.11. 10:30
AC040
Sez. Ústí - Bohemians
18 : 16
28.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
17 : 27
21.10. 10:30
AC029
Sez. Ústí - Dukla B
23 : 21
13.10. 11:00
AC020
S.Vršovice - Sez. Ústí
30 : 24
7.10. 10:30
AC018
Sez. Ústí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
30.9. 15:00
AC007
Chodov B - Sez. Ústí
19 : 21
23.9. 17:00
AC006
Košutka - Sez. Ústí
26 : 21
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AN036
Sez. Ústí - Třeboň
27 : 28
31.8. 19:30
AN010
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
22 : 31
Jč KP starší žáci
13.10. 12:30
HC008
Sez. Ústí - Strakonice B
36 : 18
13.10. 11:00
HC007
Sez. Ústí - Strakonice A
28 : 31
Jč KP mladší dorostenci
13.4. 10:45
HD015
Sez.Ústí - Milevsko
16 : 16
17.10. 17:30
HD007
Sez.Ústí - Soběslav
32 : 25
Jč KP muži
27.10. 10:30
HM012
Sez.Ústí B - Strakonice B
19 : 25
Další
Předchozí kola
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad 8.12.2012 9:00 Ústí nad Labem - výsledky
video
online
Tygři UL - HK Lovosice
6 : 22
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 11
video
online
Jablonec - Tygři UL
24 : 12
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
9 : 15
video
online
S.Vršovice - Jablonec
23 : 11
video
online
Tygři UL - Dukla 4
4 : 16
video
online
HK Lovosice - S.Vršovice
10 : 16
video
online
Dukla 4 - Jablonec
17 : 7
video
online
S.Vršovice - Tygři UL
20 : 8
video
online
Jablonec - HK Lovosice
9 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 4
4
4
0
0
63 : 31
8
2
S.Vršovice
4
3
0
1
70 : 44
6
3
HK Lovosice
4
2
0
2
58 : 46
4
4
Jablonec
4
1
0
3
51 : 69
2
5
Tygři UL
4
0
0
4
30 : 82
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
27
Šimon Souček
Dukla Praha 4
13
Tomáš Hála
HSK Tygři Ústí n/L.
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Kadlec
Sokol Vršovice
6
Lukáš Pfeifer
HK .A.S.A. Město Lovosice
3
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Kotek
HSK Tygři Ústí n/L.
6
Marek Gebhart
HK .A.S.A. Město Lovosice
4
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.