Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Podzim - kvalifikace
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Pavel Hladík
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 14:30
AB132
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
12.5. 16:00
AB122
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
5.5. 16:30
AB119
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 32
27.4. 17:00
AB111
Náchod - N.Veselí
28 : 30
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 11:00
AB089
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
10.3. 16:30
AB080
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.2. 17:00
AB067
Chodov - N.Veselí
21 : 29
9.12. 10:30
AB066
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
2.12. 16:30
AB056
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
25.11. 16:00
AB053
Jičín "B" - N.Veselí
20 : 29
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
11.11. 16:30
AB040
Zlín - N.Veselí
21 : 16
28.10. 16:30
AB034
N.Veselí - Litovel
33 : 27
20.10. 18:00
AB027
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
7.10. 13:00
AB014
Loko Louny - N.Veselí
31 : 30
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG132
N.Veselí - Ostrava
30 : 26
5.5. 14:30
AG119
N.Veselí - Jičín
24 : 29
28.4. 13:30
AG111
Talent Plzeň - N.Veselí
34 : 30
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
10.3. 14:30
AG080
N.Veselí - Frýdek-Místek
32 : 25
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
Další
Předchozí kola
3. turnaj - výsledky
video
online
Dukla 4 - Kobylisy
25 : 2
video
online
S.Vršovice - Chodov
14 : 12
video
online
Kobylisy - Dukla 6
0 : 21
video
online
Chodov - Dukla 4
6 : 15
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
25 : 5
video
online
Kobylisy - Chodov
4 : 19
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
13 : 9
video
online
Chodov - Dukla 6
6 : 21
video
online
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 10
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
14 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
13
13
0
0
245 : 62
26
2
Dukla 4
13
10
0
3
204 : 119
20
3
S.Vršovice
13
7
0
6
163 : 184
14
4
Chodov
13
4
0
9
147 : 171
8
5
L.Vršovice
5
0
1
4
21 : 87
0
6
Kobylisy
13
0
1
12
57 : 214
0
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
68
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
64
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Lenner
Dukla Praha 4
7
Šimon Souček
Dukla Praha 4
3
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Bartík
TJ JM Chodov
10
Filip Vokrouhlík
TJ JM Chodov
6
Ondřej Váňa
Sokol Vršovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.