Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Zdeněk Voves
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.8.2014
Koučovaná utkání
muži
26.5. 18:00
A54
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
29 : 21
18.5. 13:30
A51
Plzenec "B" - Košutka B
27 : 28
11.5. 14:45
A47
Šťáhlavy - Plzenec "B"
19 : 22
4.5. 13:30
A42
Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
29 : 25
20.4. 13:30
A33
Plzenec "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 28
14.4. 11:00
A32
Plzenec "B" - Rokycany
24 : 20
20.10. 13:30
A26
Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
20 : 28
6.10. 13:30
A19
Plzenec "B" - Šťáhlavy
17 : 21
22.9. 13:30
A12
Plzenec "B" - Třemošná
19 : 24
8.9. 10:30
A04
Rokycany - Plzenec "B"
22 : 29
2 liga mužů JZČ
19.5. 14:45
AC130
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
12.5. 09:30
AC124
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
33 : 28
5.5. 15:30
AC117
Starý Plzenec - Sez. Ústí
23 : 22
27.4. 17:00
AC113
Košutka - Starý Plzenec
27 : 29
21.4. 15:00
AC104
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
33 : 22
13.4. 18:00
AC102
Třeboň - Starý Plzenec
30 : 25
24.3. 16:30
AC091
Starý Plzenec - Chodov B
29 : 19
17.3. 16:30
AC090
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
23 : 21
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
3.3. 15:30
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice A
32 : 22
23.2. 10:00
AC069
Dukla B - Starý Plzenec
39 : 20
8.12. 16:30
AC064
S.Vršovice - Starý Plzenec
30 : 31
2.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 39
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
18.11. 15:30
AC047
Starý Plzenec - Košutka
29 : 26
10.11. 15:30
AC038
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
28 : 33
28.10. 15:30
AC036
Starý Plzenec - Třeboň
32 : 29
21.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
28 : 32
14.10. 16:00
AC024
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
30 : 25
7.10. 14:30
AC014
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 27
Další
Předchozí kola
6. turnaj - výsledky
video
online
Háje - Astra
12 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Pardubice
10 : 9
video
online
Kobylisy II - Astra
12 : 7
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
8 : 15
video
online
Pardubice - S.Vršovice
16 : 8
video
online
Háje - Kobylisy II
11 : 9
video
online
Astra - Pardubice
12 : 8
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 7
video
online
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
video
online
S.Vršovice - Háje
7 : 15
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
9 : 12
video
online
Pardubice - Háje
2 : 19
video
online
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
video
online
Astra - S.Vršovice
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
25
24
0
1
447 : 203
48
2
Slavia
25
21
0
4
376 : 205
42
3
Kobylisy II
25
18
0
7
411 : 299
36
4
Astra
25
12
0
13
268 : 294
24
5
HK Sptk Ústí n.L.
25
8
0
17
275 : 362
16
6
Pardubice
25
5
0
20
211 : 369
10
7
S.Vršovice
30
2
0
28
179 : 435
4
Tabulka střelců
Andrea Gavláková
HC Háje
93
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
91
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
18
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Angela Dameska
Sokol Vršovice
14
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
14
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.