Praha
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Společný přebor staršího žactva
Společný přebor mladšího žactva
Žákovská liga - regionální kvalifikace Severozápad
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Přebor Prahy mladších žákyň
1. turnaj
15.9.2012
08:00
BF001
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
15.9.2012
08:40
BF002
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Vršovice
15.9.2012
09:20
BF003
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sparta Kutná Hora
15.9.2012
10:00
BF004
Sokol Vršovice
-
HC Háje
15.9.2012
10:40
BF005
TJ Sokol Bělá p.B.
-
DHC Slavia Praha
15.9.2012
11:20
BF006
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Kobylisy II
15.9.2012
12:00
BF007
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
15.9.2012
12:40
BF008
HC Háje
-
Sparta Kutná Hora
15.9.2012
13:20
BF009
Sokol Kobylisy II
-
TJ Sokol Bělá p.B.
15.9.2012
14:00
BF010
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice
15.9.2012
14:40
BF011
Sokol Kobylisy II
-
DHC Slavia Praha
15.9.2012
15:20
BF012
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HC Háje
15.9.2012
16:00
BF013
Sparta Kutná Hora
-
DHC Slavia Praha
15.9.2012
16:40
BF014
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
15.9.2012
17:20
BF015
HC Háje
-
Sokol Kobylisy II
2. turnaj
7.10.2012
08:30
BF016
DHC Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy II
7.10.2012
09:05
BF017
HC Háje
-
Astra Praha
7.10.2012
09:45
BF018
TJ Turnov
-
SHK D-P Pardubice
7.10.2012
10:20
BF019
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II
7.10.2012
10:55
BF020
TJ Turnov
-
DHC Slavia Praha
7.10.2012
11:30
BF021
SHK D-P Pardubice
-
HC Háje
7.10.2012
12:10
BF022
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
7.10.2012
12:45
BF023
Sokol Kobylisy II
-
SHK D-P Pardubice
7.10.2012
13:20
BF024
HC Háje
-
TJ Turnov
7.10.2012
13:55
BF025
SHK D-P Pardubice
-
Astra Praha
7.10.2012
14:30
BF026
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
7.10.2012
15:10
BF027
TJ Turnov
-
Sokol Kobylisy II
7.10.2012
15:45
BF028
SHK D-P Pardubice
-
DHC Slavia Praha
7.10.2012
16:20
BF029
Astra Praha
-
TJ Turnov
7.10.2012
16:55
BF030
Sokol Kobylisy II
-
HC Háje
3. turnaj
13.10.2012
08:35
BF031
Sokol Vršovice
-
SHK D-P Pardubice
13.10.2012
09:10
BF032
TJ Turnov
-
Astra Praha
13.10.2012
09:45
BF033
Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Bělá p.B.
13.10.2012
10:20
BF034
Astra Praha
-
SHK D-P Pardubice
13.10.2012
10:55
BF035
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice
13.10.2012
11:30
BF036
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ Turnov
13.10.2012
12:05
BF037
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
13.10.2012
12:40
BF038
SHK D-P Pardubice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
13.10.2012
13:15
BF039
TJ Turnov
-
Sparta Kutná Hora
13.10.2012
13:50
BF040
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Astra Praha
13.10.2012
14:25
BF041
TJ Turnov
-
Sokol Vršovice
13.10.2012
15:00
BF042
Sparta Kutná Hora
-
SHK D-P Pardubice
13.10.2012
15:35
BF043
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Vršovice
13.10.2012
16:10
BF044
Astra Praha
-
Sparta Kutná Hora
13.10.2012
16:45
BF045
SHK D-P Pardubice
-
TJ Turnov
4. turnaj
4.11.2012
08:00
BF046
Sokol Vršovice
-
Sokol Kobylisy II
4.11.2012
08:40
BF047
HC Háje
-
Astra Praha
4.11.2012
09:20
BF048
TJ Turnov
-
TJ Sokol Bělá p.B.
4.11.2012
10:00
BF049
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
4.11.2012
10:40
BF050
TJ Turnov
-
Sokol Kobylisy II
4.11.2012
11:20
BF051
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HC Háje
4.11.2012
12:00
BF052
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
4.11.2012
12:40
BF053
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
4.11.2012
13:20
BF054
HC Háje
-
TJ Turnov
4.11.2012
14:00
BF055
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Astra Praha
4.11.2012
14:40
BF056
Sokol Kobylisy II
-
HC Háje
4.11.2012
15:20
BF057
TJ Turnov
-
Sokol Vršovice
4.11.2012
16:00
BF058
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Kobylisy II
4.11.2012
16:40
BF059
Astra Praha
-
TJ Turnov
4.11.2012
17:20
BF060
Sokol Vršovice
-
HC Háje
5. turnaj
2.12.2012
08:30
BF061
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
2.12.2012
09:10
BF062
Sokol Vršovice
-
Sokol Kobylisy II
2.12.2012
09:50
BF063
Sparta Kutná Hora
-
SHK D-P Pardubice
2.12.2012
10:30
BF064
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
2.12.2012
11:10
BF065
Sparta Kutná Hora
-
DHC Slavia Praha
2.12.2012
11:50
BF066
SHK D-P Pardubice
-
Sokol Vršovice
2.12.2012
12:30
BF067
DHC Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy II
2.12.2012
13:10
BF068
Astra Praha
-
SHK D-P Pardubice
2.12.2012
13:50
BF069
Sokol Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
2.12.2012
14:30
BF070
SHK D-P Pardubice
-
Sokol Kobylisy II
2.12.2012
15:10
BF071
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
2.12.2012
15:50
BF072
Sparta Kutná Hora
-
Astra Praha
2.12.2012
16:30
BF073
SHK D-P Pardubice
-
DHC Slavia Praha
2.12.2012
17:10
BF074
Sokol Kobylisy II
-
Sparta Kutná Hora
2.12.2012
17:50
BF075
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
6. turnaj
20.1.2013
08:30
BF076
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ Turnov
20.1.2013
09:10
BF077
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
20.1.2013
09:50
BF078
Sparta Kutná Hora
-
SHK D-P Pardubice
20.1.2013
10:30
BF079
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HC Háje
20.1.2013
11:10
BF080
DHC Slavia Praha
-
Sparta Kutná Hora
20.1.2013
11:50
BF081
SHK D-P Pardubice
-
TJ Turnov
20.1.2013
12:30
BF082
DHC Slavia Praha
-
TJ Sokol Bělá p.B.
20.1.2013
13:10
BF083
HC Háje
-
Sparta Kutná Hora
20.1.2013
13:50
BF084
SHK D-P Pardubice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
20.1.2013
14:30
BF085
TJ Turnov
-
HC Háje
20.1.2013
15:10
BF086
DHC Slavia Praha
-
SHK D-P Pardubice
20.1.2013
15:50
BF087
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sparta Kutná Hora
20.1.2013
16:30
BF088
TJ Turnov
-
DHC Slavia Praha
20.1.2013
17:10
BF089
HC Háje
-
SHK D-P Pardubice
20.1.2013
17:50
BF090
Sparta Kutná Hora
-
TJ Turnov
7. turnaj
20.4.2013
08:30
BF091
Sparta Kutná Hora
-
Astra Praha
20.4.2013
09:05
BF092
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
20.4.2013
09:40
BF093
Sokol Vršovice
-
TJ Turnov
20.4.2013
10:15
BF094
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
20.4.2013
10:50
BF095
Sokol Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
20.4.2013
11:25
BF096
TJ Turnov
-
HC Háje
20.4.2013
12:00
BF097
Sparta Kutná Hora
-
DHC Slavia Praha
20.4.2013
12:35
BF098
Astra Praha
-
TJ Turnov
20.4.2013
13:10
BF099
HC Háje
-
Sokol Vršovice
20.4.2013
13:45
BF100
TJ Turnov
-
DHC Slavia Praha
20.4.2013
14:20
BF101
HC Háje
-
Sparta Kutná Hora
20.4.2013
14:55
BF102
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
20.4.2013
15:30
BF103
TJ Turnov
-
Sparta Kutná Hora
20.4.2013
16:05
BF104
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
20.4.2013
16:40
BF105
Astra Praha
-
HC Háje
8. turnaj
12.5.2013
09:00
BF106
HC Háje
-
Sokol Kobylisy II
12.5.2013
09:35
BF107
Sparta Kutná Hora
-
Astra Praha
12.5.2013
10:10
BF108
SHK D-P Pardubice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
12.5.2013
10:45
BF109
Astra Praha
-
HC Háje
12.5.2013
11:20
BF110
SHK D-P Pardubice
-
Sokol Kobylisy II
12.5.2013
11:55
BF111
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sparta Kutná Hora
12.5.2013
12:30
BF112
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
12.5.2013
13:05
BF113
HC Háje
-
TJ Sokol Bělá p.B.
12.5.2013
13:40
BF114
Sparta Kutná Hora
-
SHK D-P Pardubice
12.5.2013
14:15
BF115
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Astra Praha
12.5.2013
14:50
BF116
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Kobylisy II
12.5.2013
15:25
BF117
SHK D-P Pardubice
-
HC Háje
12.5.2013
16:00
BF118
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Kobylisy II
12.5.2013
16:35
BF119
Astra Praha
-
SHK D-P Pardubice
12.5.2013
17:10
BF120
HC Háje
-
Sparta Kutná Hora
9. turnaj
1.6.2013
08:00
BF121
TJ Turnov
-
TJ Sokol Bělá p.B.
1.6.2013
08:40
BF122
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
1.6.2013
09:20
BF123
SHK D-P Pardubice
-
Sokol Kobylisy II
1.6.2013
10:00
BF124
Sokol Vršovice
-
TJ Turnov
1.6.2013
10:40
BF125
DHC Slavia Praha
-
TJ Sokol Bělá p.B.
1.6.2013
11:20
BF126
SHK D-P Pardubice
-
Sokol Vršovice
1.6.2013
12:00
BF127
Sokol Kobylisy II
-
TJ Turnov
1.6.2013
12:40
BF128
TJ Sokol Bělá p.B.
-
SHK D-P Pardubice
1.6.2013
13:20
BF129
TJ Turnov
-
DHC Slavia Praha
1.6.2013
14:00
BF130
Sokol Vršovice
-
Sokol Kobylisy II
1.6.2013
14:40
BF131
SHK D-P Pardubice
-
DHC Slavia Praha
1.6.2013
15:20
BF132
Sokol Kobylisy II
-
TJ Sokol Bělá p.B.
1.6.2013
16:00
BF133
TJ Turnov
-
SHK D-P Pardubice
1.6.2013
16:40
BF134
DHC Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy II
1.6.2013
17:20
BF135
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Vršovice
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.